Výroba v Anglicku

Naša prevádzka v Anglicku sa zameriava na výrobu výrobkov s pridanou hodnotou pre široký okruh priemyslu. Vďaka trom obchodným útvarom situovaným blízko seba o rozlohe 1800 m2 môžeme ponúknuť komplexný výrobný servis , ktorý pokrýva všetky etapy návrhu a výroby.

- Návrh
- Formy
- Strojové možnosti
- Vkladanie vložiek
- Lisovanie
- Následné operácie
- Obrábanie
- Montáž
- Ultrazvukové zváranie
- Potlač
- Príprava sád

Návrh

Od konceptu až po výrobu, ENL poskytovala a stále poskytuje služby svetovej kvality pre strojárenský priemysel. Naši blue chip zákazníci sú dôkazom našej schopnosti poskytovať tieto služby.

Formy

Služby ENL súvisiace s výrobou foriem sú základom dobrého obchodu.
Vďaka kontrole výroby foriem a vlastnej údržbe sú naše celkové náklady na formu počas jej celej životnosti na trhu konkurencie schopné.

Strojové možnosti

Našich 20 vstrekolisov je dodaných poprednými svetovými výrobcami.
Vďaka našej pozitívnej investičnej politike, súčasný vek týchto lisov nepresahuje 5 rokov.

Oblisovávanie kovových vložiek

Rozsiahle lisovacie vybavenia spoločnosti ENL zahŕňajú oblisovávanie kovových vložiek. Môžeme spracúvať všetky druhy termoplastov vrátane špeciálnych druhov ako PSS, Ultem, PEEK a Torlon.

Kapacita našich lisov sa pohybuje od 35-830 ton a zahŕňa horizontálne a vertikálne lisovanie.

Na zozname našich oblisovaných vložiek sú:

- Elektrické komponenty
- Stlačené komponenty
- Obrábané komponenty
- Oblisované plastové komponenty

Lisovanie

ENL je firma na výrobu plastových výrobkov vstrekolismy spĺňajúca normy AS9100 a má skúsenosti v lisovaní všetkých typov plastových materiálov, od základných stupňov až po viac špeciálnych stupňov ako PPS, PEEK, Torlon a Ultem. Ak zákazník požaduje, sme schopní používať recyklované a rozložiteľné materiály a sme schopní dosiahnuť požadovanú farbu a pridávať špeciálne a antimikrobiálne prísady.

Náš strojový park má tieto atribúty:

- 35-840 ton uzatváracia sila stroja
- Hmotnosť 1 zdvihu až do 4000 gramov
- Horizontálne a vertikálne typy strojov dovoľujú vstrekovanie aj cez dosadaciu plochu
- Nízku alebo vysokoobjemovú výroby pri konkurenčných cenách

Druhotné operácie:

Obrábanie

Ak nároky vyžadujú opracovaný povrch, ponúkame kompletné vlastné obrábanie plastov aj kovov.

ENL disponuje veľkým rozsahom najnovších CNC zariadení kombinovaných s vysoko kvalifikovanou pracovnou silou. Naša schopnosť reagovať na rôznorodé požiadavky obrábania a našej krátkej doby dodania pomohol ENL vybudovať súdržný tím ľudí, ktorí
realizujú aj vlastné obrábanie plastov aj kovov a treťou stranou realizované obrábanie kovov.

Aby sme mohli vyrábať aj pre letecký priemysel, spĺňame AS9100 normy obzvlášť nevyhnutné pre požiadavky AOG, čo je dôvodom , prečo máme na sklade všetky druhy materiálov vrátane Nylon 66, PEEK, Tufnol, Aluminium 7075 and Titanium Ti6AL4V.

Montáž

Možnosti našich procesov sekundárnych operácií zahŕňajú široký rozsah operácií ručného aj automatického montovania. Tieto operácie sme schopní 100% kontrolovať, či už ide o mechanické či elektronické vlastnosti. Akýkoľvek návrh na montáž či zariadenie potrebné ku testovaniu sme schopní navrhnúť, rozvinúť a vyrobiť vlastnoručne.

Ultrazvukové zváranie

Vďaka nášmu zváračskému vybaveniu dokážeme zvárať rôzne termoplastické komponenty. Toto zariadenie nám poskytuje vysoký stupeň spoľahlivosti a opakovateľnosti a môže byť použité na iné účely vrátane nitovania a vkladania.

Potlač výrobkov

Ponúkame vlastné 2-farebné potláčanie a máme dodávateľkú sieť pre sieťotlač, lakovanie, povrchové úpravy a iné špeciálne konečné operácie.

Príprava sád

Pomocou našej montáže ponúkame súhrn služieb už dodaných krabíc podľa vašich požiadaviek, nielen plastové alebo aj kovové komponenty, ale akékoľvek položky , ktoré si vyžadujú nákup od schválených dodávateľov.