Logistika

Logistika ENL Ltd zaisťuje, aby zásoby a dodanie vyhovovali špecifickým požiadavkám našich zákazníkov bez ohľadu na druh materiálu, výrobné miesto či požadovaný objem.

Využívame modernú IT infraštruktúru ku kontrole a riadeniu objednávok na oboch pobočkách. Anglická aj slovenská spoločnosť je priamo riadená zaškolenými anglickými manažérmi, ich skúsenosti v kombinácii so schopnosťou koordinovať znamenajú, že manažment logistiky prichádzajúcich a odchádzajúcich výrobkov je vykonaný bezchybne. To je jedným z dôvodov, prečo je náš záznam včasných dodávok výnimočný.

Či je objednávka jednotlivá, nízkoobjemová alebo naplánová vysokoobjemová s presnými požiadavkami na dodanie, ENL je schopná a má skúsenosti s dodaním po celej Európe vždy načas.

V závislosti od požiadaviek na objem a od obchodných dohôd, ENL môže poskytnúť mnoho možností a to:

- Konsignačné skladové zásoby
- Špeciálne balenie
- Recyklovanie

Konsignačný sklad

Dodávky sú realizované na základe konkrétnych objednávok alebo faxban-om. Dovoľuje rýchlu reakciu, čo sa týka vyskladňovania a minimalizovania zásob.

Špeciálne balenie

Aby sme sa uistili, že doručené súčiastky sú v dobrom stave a za čo najnižšiu možnú cenu, balenie môže byť zadané ako vrstvové balenie, balenie individuálne v bublinkovom obale atď. pred samotným odoslaním.
Disponujeme aj počítacími váhami pre dodávky určitých množstiev v štandardných krabiciach.

Recyklovanie

Podporujeme používanie vratných obalov.