O nás

Spoločnosť ENL stojí na čele európskych výrobcov zaoberajúcich sa výrobou technických plastových výliskov so zastúpením na Slovensku aj vo Veľkej Británii. Bola založená pred viac ako 50-timi rokmi, získala mnoho dlhotrvajúcich zákazníkov z rôznych výrobných odvetví.

Jediná z pár vyrobcov plastových výliskov, ktorí disponujú aj AS9100 aj IATF 16949 akreditáciami je ENL schopná napĺňat aj veľmi vysoké potreby rôzneho druhu. Od nízko objemových výrobkov produkovaných v malých dávkach až po vysoko objemové napr. pre automobilový priemysel. ENL je flexibilná, má technické vybavenie a cenovú štruktúru, vďaka čomu vie uspokojiť oba druhy požiadaviek.

Predovšetkým si vybudovala silné meno vďaka svojej schopnosti komplexne navrhovať a vyrábať oblisované výrobky vyrábané zo špeciálneho granulátu. Tým, že si dokáže formy aj vyrábať, ENL dodáva výrobku pridanú hodnotu tým, že ho aj kompletne navrhne za čo najnižšu cenu.

Skúsenosti, odborná znalosť a flexibilné výrobné podmienky pomôžu vysvetliť, prečo máme tak široký okruh zákazníkov z Európy, Severnej Ameriky pokrývajúci letecký, automobilový, zdravotnícky priemysel, potreby kancelárskeho vybavenia, priemysel obchodujúci s nábytkom a materiálmi atď…

ENL je súkromnou spoločnosťou s bohatými strojárskymi skúsenosťami. Neustálymi investíciami v rámci obchodu si zabezpečila popredné miesto v Európe.