Priemyselný

Použitie plastových dielov v priemyselných výrobkov nie je nič nové. Čo je nové, je stále rastúcu potrebu znížiť hmotnosť a náklady.

So skúsenosťami cez veľmi širokou škálou polymérov, vrátane vysoko výkonných stupňov, ako Ultem, PEEK a Torlon, máme značné know-how pri pomoci našim zákazníkom inžinier náklady zo svojich produktov.

Technické výlisky z plastov možno vyrábať s vysokou presnosťou, a po operáciách, ako sú CNC obrábanie, môže plastových dielov sa často používa ako náhrada drahé hliník alebo oceľ príslušenstvo.

Naše priemyselné riešenia pokrývajú nekonečne široké spektrum aplikácií.

Naše služby

Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby technických plastových dielov pomocou základných polymérov, celú cestu až k vysoko výkonné polyméry, ako je Ultem, PEEK a Torlon. Táto funkcia je párovaná vlastnej výroby nástrojov, ktoré zabezpečia, nástroje sú presne zladené časť dizajnu a materiálu k udržaniu optimálnej rovnováhy nákladov.

Naša ponuka vyniká náklady vďaka pružnej výrobnej kapacity dodáva buď prostredníctvom našej Veľkej Británii a slovenských výrobných závodoch. S miestom Veľkej Británii poskytuje flexibilitu pre malé – stredné objemy, naša slovenská stránky sa špecializuje na vysokej hlasitosti. ENL je forma 10 – 830 ton, kapacita až 4000 g výstrel. S horizontálne i vertikálne split-krmív či konvenčné, máme schopnosť formy a overmould obrovské množstvo dielov.

Kvalita je udržiavaná pomocou integrovaného systému kvality, ktorý nesie najvyššiu úroveň kvality akreditáciou, z ISO 9001, IATF 16949 (automotive) a AS9100 (letectva). Poskytované prostredníctvom state-of-the-Art schopnosti výroby a skúsený manažérsky tím, je vynikajúci dodáva ako štandard.

Naše on-doba dodania záznam, proste skvelé. Máme silné know-how pre riadenie logistiky, ktorý zvládne zložité prichádzajúce / odchádzajúce časti konania.