Obranného priemyslu

S viac než 1,5 biliónov dolárov vynaložených na obranu rozpočty na celom svete, krajiny sa opierajú o stále sofistikovanejšie zariadenia, aby zabezpečila náš každodenný život.

Diely dodávané do obranného priemyslu podliehajú najdôležitejšie požiadaviek na kvalitu. Často sa extrémnych prevádzkových podmienkach, technické výlisky musí spĺňať náročné požiadavky z hľadiska materiálových vlastností a presnosti.

S podporou leteckej AS9100 štandard kvality, ENL k dokonalosti viac než 50 rokov výrobných procesov musí spĺňať tieto náročné požiadavky. A ako výsledok, ENL je partnerom výber niektorých svetovo najuznávanejších spoločností obrany.

Naše služby

Naša služba sa vzťahuje na kompletný dizajn pre výrobu procesu. Pomocou moderných softvérových nástrojov, ako je SolidWorks, a CATIA, optimalizujeme diely a náradie, aby spĺňala prísne presnosť vyžadovanú pre obranu.

Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby dielov leteckej triedy z vysoko výkonné polyméry ako Ultem, PEEK a Torlon. Táto funkcia je párovaná vlastnej výroby nástrojov, ktoré zabezpečia, nástroje sú presne zladené časť dizajnu a materiálu k zachovaniu najvyššiu úroveň presnosti.

ENL je forma 10 – 830 ton, kapacita až 4000 g výstrel. S horizontálne i vertikálne split-krmív či konvenčné, máme schopnosť formy a overmould širokú škálu leteckých dielov. Post-operácie, ako sú CNC obrábanie, sú ultrazvukové zváranie, tlač a kompletizácia podarilo úplne in-house, teda zabezpečenie trvalo vysokej kvality.