Leteckom

Šance sú, Ak budete lietať, ENL komponenta je súčasťou týchto lietadiel. Náš blue-chip letecký zákazníci môžu vybrať ENL, pretože sme neustále zvyšujú ich hodnotu.

Diely použité v rámci kooperácií musí byť ako pevné a ľahké. Ako výsledok, letecký a kozmický priemysel používa veľa špecializovaných plastových materiálov vo výrobe.

Vzhľadom k niektorej z extrémnych prevádzkových podmienok, musí byť súčasťou navrhnutý a vyrobený tak, aby presné špecifikácie, Najmenší chyba by mohla viesť k zlyhaniu konečného výrobku.

S podporou leteckej AS9100 štandard kvality, ENL k dokonalosti viac než 50 rokov výrobných procesov musí spĺňať tieto náročné požiadavky. A ako výsledok, ENL je partnerom výberu niektorej z najuznávanejších letecký značiek.

ENL je hrdý na to byť spájaný s celým radom programov, lietadiel a výrobcovia, ako je A300, A319, A320, A321, A330, A340, A350, A380, A400M programov, Boeing 737 A400M 747, 757 programov, Concorde, Eurocopter, Bombardier a programu Joint Strike Fighter.

Naše služby

Naša služba sa vzťahuje na kompletný dizajn pre výrobu procesu. Pomocou moderných softvérových nástrojov, ako je SolidWorks, a CATIA, optimalizujeme diely a náradie, aby spĺňala prísne presnosť vyžadovanú pre letecký priemysel.

Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby dielov leteckej triedy z vysoko výkonné polyméry ako Ultem, PEEK a Torlon. Táto funkcia je párovaná vlastnej výroby nástrojov, ktoré zabezpečia, nástroje sú presne zladené časť dizajnu a materiálu k zachovaniu najvyššiu úroveň presnosti.

ENL je forma 10 – 830 ton, kapacita až 4000 g výstrel. S horizontálne i vertikálne split-krmív či konvenčné, máme schopnosť moold a overmould širokú škálu leteckých dielov. Post-operácie, ako sú CNC obrábanie, sú ultrazvukové zváranie, tlač a kompletizácia podarilo úplne in-house, teda zabezpečenie trvalo vysokej kvality.