Automobilový

Šance sú, ak riadite auto, ENL komponenta je súčasťou vozidla. Náš blue-chip zákazníkom v automobilovom priemysle si vybrať ENL, pretože sme neustále zvyšujú ich hodnotu.

V automobilovom priemysle naďalej riadiť efektivitu, kvalitu a hodnoty, ktoré určujú tempo mnoho ďalších priemyselných odvetví. Presun modely globálneho dopytu riadili výrobcovia automobilov sa sťahovať výrobu na čo najnižšie náklady na regióny.

ENL uznala potrebu držať krok s týmito zmenami tým, že rozšíri do východnej Európy. Vo štruktúrované expanziu, ENL teraz tvorí jedno vedenie cez dve stopercentným vlastníctva výrobných závodoch.

S integrovaným automobilový systém kvality, IATF 16949, zahŕňajúce aj výrobné závody sú ENL ideálnu pozíciu pre splnenie objemu a logistiky návrh požaduje pre automobilový priemysel.

Naše služby

Kvalita je udržiavaná pomocou integrovaného automobilového systému kvality IATF 16949, ktorá sa vzťahuje ako na výrobných závodoch. Poskytované prostredníctvom state-of-the-Art schopnosti výroby a skúsený manažérsky tím, je vynikajúci dodáva ako štandard.

Naša ponuka vyniká náklady vďaka pružnej výrobnej kapacity dodáva buď prostredníctvom našej Veľkej Británii a slovenských výrobných závodoch. S miestom Veľkej Británii poskytuje flexibilitu pre malé – stredné objemy, naša slovenská stránky sa špecializuje na vysokej hlasitosti.

Naše on-doba dodania záznam, proste skvelé. Máme silné know-how pre riadenie logistiky, ktorý zvládne zložité prichádzajúce / odchádzajúce časti konania.